Sprzedaż samochodów używanych

Sprzedaż samochodów używanych

Specjalizujemy się w sprzedaży nowych i używanych samochodów. Uzyskają Państwo u nas fachowe doradztwo w zakresie dopasowania odpowiedniego modelu, funkcji, wyposażenia do swoich potrzeb oraz indywidualnego trybu życia. Posiadamy szeroką ofertę pojazdów Approved które jako sprawdzone, kompleksowo przygotowane oraz przetestowane są tak żywe, jak w dniu ich narodzin. Obietnica Approved zapewnia, że Państwa samochód opuszcza Dilera w nieskazitelnej kondycji. Umożliwia to całkowity spokój umysłu i pozwala w pełni czerpać radość z jazdy.Stan samochodu podlega rygorystycznemu sprawdzeniu 165 punktów. To gwarantuje, że Twój samochód jest w najlepszym możliwym stanie, tak wewnątrz jak i na zewnątrz.

WITAMY WŚRÓD SAMOCHÓDÓW UŻYWANYCH LAND ROVER APPROVED

Chcemy, aby Państwa zadowolenie z zakupu używanego Land Rovera Approved, było równie wysokie, jak z nowego. W rzeczywistości zrobimy wszystko co możliwe, aby uczynić samochody z Programu Land Rover Approved tak dobrymi, jak samochody nowe.

Mogą Państwo przeszukiwać naszą ogólnokrajową ofertę z całkowitym zaufaniem. Każde auto przeszło obszerną 165 punktową inspekcję, przeprowadzoną przez wyszkolonego Technika oraz zostało objęte dwuletnią gwarancją Land Rover Approved.

OBIETNICA LAND ROVER APPROVED

Każdy samochód spod znaku Land Rovera został zaprojektowany, aby bez wysiłku pokonywać niektóre z najtrudniejszych terenów na świecie. Oznacza to, że nasz Program Approved musi dostarczać pewności, że wszystkie nasze samochody, niezależnie od sytuacji, są gotowe na to wyzwanie.

Land Rover Approved jest w doskonałej kondycji, dokładnie takiej w jakiej Państwo oczekują. Obietnica Approved została ustanowiona właśnie po to, aby zapewnić że samochód Approved, opuszcza Dilera w najlepszym możliwym stanie. Daje to pewność i gwarancję, że wybrany przez Państwa samochód dostarczy najlepsze z możliwych doznań, jakie może otrzymać kierowca.

2 LATA GWARANCJI LAND ROVER APPROVED

Gwarancja zaprojektowana specjalnie dla Land Roverów, których wiek nie przekracza 6 lat i których przebieg jest niższy niż 150 000 kilometrów w momencie sprzedaży. Wszelkie prace serwisowe i naprawcze są wykonywane wyłącznie przez wyszkolonych Techników Land Rovera, przy użyciu oryginalnych części zamiennych i specjalistycznych narzędzi. Nie ma ograniczenia, co do ilości napraw przeprowadzanych na gwarancji, każdorazowa naprawa nie może przekroczyć wartości pojazdu. Gwarancja chroni przez minimum dwa lata od momentu zakupu. Gwarancja ta jest dostępna wyłącznie u autoryzowanych Dilerów Land Rover.

24 MIESIĄCE LAND ROVER ASSISTANCE

Approved Asisstance został stworzony, aby zapewnić Państwa, że jeśli kiedykolwiek wystąpi problem z samochodem, otrzymają Państwo natychmiastową pomoc. Niezależnie od sytuacji, czy będzie to awaria pojazdu, czy nawet zagubiony kluczyk. Samochód będzie pod ochroną 24 godziny na dobę, przez cały okres gwarancji.

KOMPLEKSOWA KONTROLA 165 PUNKTÓW

Stan samochodu podlega rygorystycznej inspekcji, sprawdzeniu 165 punktów. To gwarantuje, że Państwa samochód jest w najlepszym możliwym stanie, tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Używając najnowszych dostępnych technologii, narzędzi i sprzętu diagnostycznego, nasi Technicy przeprowadzają te kontrole z najwyższą dokładnością. Kontrole te obejmują m.in. badanie powłoki lakierniczej, weryfikacji wnętrza samochodu, pełne przygotowanie silnika, jak i zawieszenia, test drogowy oraz ostateczną inspekcję potwierdzoną osobistym podpisem jednego z naszych Techników. Wszystkie samochody zanim zostaną uznane za Land Rover Approved, muszą pozytywnie przejść proces naszej 165 punktowej inspekcji.

NASI TECHNICY

Wymaga to pewnego typu osobowości, aby dostarczyć poziom profesjonalizmu, umiejętności i dbałości o szczegóły, którego oczekujemy. Wszelkie prace przygotowawcze i naprawcze są wykonywane przez przeszkolonych Techników Land Rovera z zastosowaniem specjalistycznych narzędzi dedykowanych dla Land Rovera oraz przy użyciu wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Zawsze pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami, dlatego prace nad naszymi samochodami powinny być przeprowadzane wyłącznie przez naszych autoryzowanych Dilerów Apporved.

SPRAWDZONA HISTORIA I POCHODZENIE

Historia każdego samochodu jest poddawana weryfikacji, pod względem prawdziwości przebiegu oraz odbytych wizyt serwisowych. Wykonujemy to, aby zapewnić Państwu znajomość przeszłości samochodu i pewności, że otrzymują Państwo dokładnie to, czego oczekują od Land Rover Approved.

PRZETESTOWANY NA DRODZE

Każdy Land Rover Approved poddawany jest testowi drogowemu, podczas którego nasi Technicy znający unikalną charakterystykę każdego modelu z gamy Land Rovera, weryfikują w warunkach drogowych działanie sprawdzanego samochody. Testują zawieszenie, układ hamulcowy, weryfikują pracę silnika i skrzyni biegów oraz monitują dziesięć innych obszarów, aby upewnić się, że samochód jest w najlepszej możliwej kondycji.Przez podjęcie tych testów, jakość samochodu Approved może być gwarantowana.

Dariusz Dunajewski

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

Tel.: +48 71 31 53 115

Kom: +48 795 888 913

E-mail: dariusz.dunajewski@team.pl

Dawid Karmasz

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

Tel.: +48 71 31 53 115

Kom: +48 609 062 003

E-mail: dawid.karmasz@team.pl

TEAM MAREK PASIERBSKI SP. Z O.O.

Wrocławska 56, Długołęka
55-095 Długołęka k/Wrocławia

Godziny otwarcia

Pon. – Pt. 9.00 – 18.00
Sob. 9.00 – 15.00

Copyright 2021 Team Marek Pasierbski. Realizacja ZENwww.pl