WYJĄTKOWA WALIZKA HERITAGE I DEFENDER NA WEEKEND

WYJĄTKOWA WALIZKA HERITAGE I DEFENDER NA WEEKEND
Pomimo, iż sezon wakacyjny jest już za nami?, mamy nadzieje, że Wasze podróże i chęć odkrywania nadal są żywe i spragnione emocji.? Aby zachęcić do wspaniałych przygód do końca roku 2020 mamy dla Was wyjątkową ofertę na zakup walizki z piękną historią.?
Razem z walizką pakiet wrażeń jakie przyniesie Wam weekend z Defenderem.
Przy promocyjnym zakupie walizki (cena pierwotna 9754zł) cena po rabacie 4999,99zł oferujemy dodatkowo możliwość bezpłatnego wypożyczenia najnowszego Defendera na wybrany weekend w cenie zakupu walizki. Odbiór auta nastąpi w salonie w Długołęce na dowolny weekend od godz.9.00 do poniedziałku do godzi 9.00.Szczegóły w salonie sprzedaży. Walizkę mogą Państwo zakupić w naszym sklepie internetowym:
Premiera Land Rovera Seria 1, obecnie lepiej znanego jako Land Rover Defender, zbiegła się z bardzo szczególnym wydarzeniem historycznym. W 1955 roku sześciu studentów z uniwersytetów w Oksfordzie i Cambridge wyjechało w dwóch Defenderach dookoła świata, w celu rekordowej wyprawy, która zaprowadzi ich dalej niż kiedykolwiek wcześniej.Wyjechali 1 września z Londynu. Startowali z determinacją, by dotrzeć do Singapuru, podróż nigdy wcześniej przez nikogo nie została ukończona. Niektórzy próbowali, ale nikomu się to nie udało. To była jedyna szansa na napisanie historii przez zespół i wszystkie oczy były skierowane na nich. Podróż prowadziła poszukiwaczy przygód przez niezmierzony krajobraz krajów takich jak Francja, Niemcy, Grecja, Syria, Irak, Birma i Tajlandia. Z każdym zmieniającym się horyzontem w każdym zapierającym dech w piersiach regionie, przez który przeszli, ostateczny cel zbliżał się i był w zasięgu. 6 marca 1956 r., Po dokładnie sześciu miesiącach i sześciu dniach podróży, zespół przybył do Singapuru. Kolekcja Land Rover Overland Heritage nie tylko honoruje to osiągnięcie odważnego i inspirującego zespołu poszukiwaczy przygód, ale także kultowe pojazdy, które umożliwiły to wszystko. Odważny charakter jest doskonale widoczny w naszej ekskluzywnej linii odzieży i akcesoriów, inspirowanych stylem, który był niezwykle popularny w latach 50-tych.

TEAM MAREK PASIERBSKI SP. Z O.O.

Wrocławska 56, Długołęka
55-095 Długołęka k/Wrocławia

Godziny otwarcia

Pon. – Pt. 9.00 – 18.00
Sob. 9.00 – 15.00

Copyright 2021 Team Marek Pasierbski. Realizacja ZENwww.pl