Ikona 21 wieku…nowy DEFENDER światowym sukcesem

Ikona 21 wieku…nowy DEFENDER światowym sukcesem

Nowy model prezentuje 70 lat innowacji i ulepszeń; uhonorowanie historii pojazdu za solidność i wytrzymałość, pozostając jednocześnie Defenderem na miarę XXI wieku.

Oprócz wyczerpujących symulacji i testów, przejechaliśmy Defenderem 1,2 miliona kilometrów i wykonaliśmy ponad 45 000 indywidualnych testów, aby upewnić się, że jest to najtwardszy Land Rover, jaki kiedykolwiek powstał.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Wyposażony w nasze najtwardsze jak dotąd materiały i przetestowany do granic swoich możliwości. Defender został zaprojektowany z myślą o optymalnej wytrzymałości.

OPONY-  Wyposażony w osprzęt do wszelkiego rodzaju przygód. Większe, solidne opony Defendera są w stanie wytrzymać zmagania w każdym terenie.
MATERIAŁY- od solidnego wnętrza z wytrzymałą gumową podłogą, po trwałą zewnętrzną powłokę z satynową folią ochronną – wszystko zostało dokładnie przemyślane i zaprojektowane z myślą o niezapomnianych wyprawach.
TESTY- Defender został zaprojektowany tak, aby wytrzymać ekstremalne warunki i sprostać trudnym terenom, w które go zabierzesz.
NADWOZIE- Unikalna architektura sprawia, że pojazdy z rodziny ​​Defender są naszymi najsilniejszymi i najtwardszymi samochodami.

MOŻLIWOŚCI TERENOWE

Legendarne możliwości terenowe. Defender poradzi sobie w ekstremalnych warunkach i pewnie zabierze Cię z miejskiej dżungli w najbardziej wymagające tereny.

KONFIGURAOWALNY SYSTEM TERRAIN RESPONSE-Podróżuj i zwiedzaj. Na swój sposób. Indywidualnie spersonalizuj swoje preferencje dotyczące jazdy w terenie za pomocą konfigurowalnego systemu Terrain Response.
GEOMETRIA OFF-ROADOWA-Wyjątkowe wartości kątów natarcia, rampowego i zejścia. Skrócone przednie i tylne zwisy. Geometria Defendera sprawia, że jest on wyjątkowo zdolny.
MOŻLIWOŚCI TERENOWE-Odkryj nowe terytoria. Radź sobie w ekstremalnych warunkach. Niezwykłe możliwości Defendera w terenie i stały napęd na wszystkie koła czynią go pojazdem nie do zatrzymania. Zarówno w terenie, jak i na drodze.

DESIGN

Jest to konstrukcja o niewątpliwej integralności.Wytrzymały, trwały i wysoce funkcjonalny Land Rover Defender to fascynująca historia o emocjonującym zaangażowaniu w projektowaniu i inżynieryjnej integralności.

NOWOCZESNY DESIGN-Jedno spojrzenie na tą rozpoznawalną sylwetkę i już wiesz co to za model. Krótkie przednie i tylne zwisy poprawiają geometrię i możliwości terenowe.
REFLEKTORY-Charakterystyczne i idealnie proporcjonalne okrągłe reflektory pomogą Ci od razu rozpoznać nowego Defendera.
BOCZNE SZYBY DACHOWE-To ukłon w przeszłość, są to szyby które pomagają w oświetleniu kabiny i podkreślają osobowość pojazdu.

TEAM MAREK PASIERBSKI SP. Z O.O.

Wrocławska 56, Długołęka
55-095 Długołęka k/Wrocławia

Godziny otwarcia

Pon. – Pt. 9.00 – 18.00
Sob. 9.00 – 15.00

Copyright 2021 Team Marek Pasierbski. Realizacja ZENwww.pl